Trasy

 

Trasa Zuchowa

  Komendant trasy zuchowej – Natalia Piasecka

Dzielne zuchy! Cofnęliście się w czasie. Pewien szalony naukowiec przeniósł Was do 1025 roku. Musicie jak najszybciej wrócić bezpiecznie do swoich czasów i odkryć czemu to zrobił. Naukowiec postawił przed Wami mnóstwo zadań, które musicie wykonać, żeby powrócić. Podczas pobytu w przeszłości spotka Was wiele przygód i interesujących postaci. Pojawi się okazja do pokazania swojej siły, inteligencji i współpracy z gromadą. Tylko okazując wielką odwagę i spryt będziecie mogli znów znaleźć się w roku 2018. Ale uważajcie, jeśli Wam się nie uda to już nigdy nie powrócicie do teraźniejszości.

 

Trasa Harcerska

 

Komendant trasy harcerskiej – Jakub Wieczorek

Ojczyzna wzywa! Rok 2158. Świat opanowali kosmici zwani „Szarakami”. Ogólnopolska Organizacja Walki z Kosmitami (w skrócie OOWK), szuka ludzi, którzy mogliby wesprzeć działania zbrojne przeciw kosmitom. Patrole wcielają się w drużyny złożone z młodych adeptów i rywalizują o miejsce w szeregach organizacji. W trakcie rajdu, adepci będą musieli zbierać punkty, które zadecydują o ich przyjęciu do OOWK. Będą musieli wykazać się zarówno kondycją fizyczną, jak i sprytem i umiejętnością improwizacji. Podczas tras będą mieli stały kontakt z jednym z członków organizacji odpowiedzialnym za trenowanie adeptów. Bezpieczeństwo kraju jest rzeczą najważniejszą, dlatego OOWK kształci tylko najlepszych z najlepszych.

 

Trasa Starszoharcersko-wędrownicza

 

Komendant trasy starszoharcersko-wędrowniczej – Natalia Idzikiewicz

Biorąc udział w naszej trasie staniecie w oddziałach CIA i powoli będziecie wcielać się w struktury tej ogromnej organizacji. Jednakże wraz z awansem staniecie twarzą w twarz z bardzo brutalną prawdą – dowiecie się o przekrętach i nieszanowaniu obywateli. Bedzie musieli wykazać się niesamowitą sprawnością fizyczną oraz umysłową, żeby przechytrzyć ludzi, którzy mają dostęp do najważniejszych krajowych danych, liczne kontakty i ogromną władze. Czy dacie rade być sprytniejszymi od nich? Na ile będziecie w stanie się zdobyć, by ujawnić te brudy światu? Czy Wasze umiejętności są wystarczające, by temu sprostać?

Strona Harcerskiego Rajdu Nocnego.