TRASA ZUCHOWA

Drogie Zuchy!

Potrzebuję waszej pomocy ostatnio, kiedy poczułem się bardzo głodny postanowiłem skocznym krokiem udać się z mojego gabinetu do kuchni, po porcję smakowitych farb jadalnych, jednak skacząc między kafelkami (oczywiście tylko te żółte mogłem dotykać) moje nogi się poplątały i upadłem. Nie zważając na to co się stało szybko się pozbierałem i udałem w stronę kuchni. Wieczorem przy kominku przypomniałem sobie o moim zadaniu, aby sprawdzić wszystkie drzwi bajkowe i wtedy okazało się ze nie mam klucza, szukałem już wszędzie i nie mogę znaleźć, musicie pomóc mi go odzyskać, bez waszej pomocy bajki będą zagrożone.

Pozdrawiam,
Profesor Kleks

TRASA HARCERSKA

W imieniu Ministerstwa Magii mam przyjemność zaprosić Was na tegoroczny Turniej Trójmagiczny który odbędzie się w Szkole Magii i Czarodziejstwa we Włocławku. Podczas turnieju będziecie mieli okazję udowodnić, że to Wasza szkoła magii zasługuje na 1000 galeonów i wieczną chwałę. Podczas turnieju sprawdzone zostaną nie tylko Wasze czarodziejskie umiejętności takie jak warzenie eliksirów, zielarstwo lub obrona przed czarną magią ale i techniki harcerskie, które pomagają Wam przetrwać w mugolskim świecie. W tym roku przenosimy się do świata magii, w którym nie zabraknie przygód, niespodzianek i nadprzyrodzonych mocy. Wsiadajcie na miotły, zapnijcie pasy i do zobaczenia we Włocławku!

TRASA STARSZOHARCERSKO-WĘDROWNICZA

Na trasie starszoharcersko-wędrowniczej będziecie mieli okazję przenieść się do świata Sherlocka Holmesa i Johna Watsona. Nie będzie jednak czasu na popijanie popołudniowej herbatki- musicie rozwiązać jedną z najtrudniejszych zagadek detektywistycznych w naszym mieście! Waszym zadaniem będzie znalezienie jednego z największych kryminalistów tego kraju, który doprowadził do masowych morderstw, wciąż pozostaje na wolności, a przy okazji kpi sobie z organów ścigania i z… Was. Podczas trwania rajdu będziecie pokonywać różne przeszkody i rozwiązywać zagadki godne samego Sherlocka. Będziecie ze sobą rywalizować ale pamiętajcie o dżentelmeńskich zasadach tejże rywalizacji! Będziecie mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności pod wieloma względami oraz spędzenie czasu ze wspaniałymi ludźmi. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami.

Do zobaczenia!!!